بررسی vpn و معرفی سایت منو وی پی ان برای خرید وی پی ان

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فناوری اغلب افراد روزانه با اینترنت و شبکه های اجتماعی و فضای مجازی سرکار ودارند، به گونه ای مه اکثریت کسب و کارها از این طریق به تبلیغ خدمات و محصولات خود می پردازند، اما برخی از کشورها از ججله ایران امکان دسترسی به بعضی شبکه ها و سایت های اینترنتی را که برخلاف فرهنگ حاکم بر کشورشان است را مسدود کرده اند لذا اغلب کاربران برای این که بتوانند به این شبکه ها دسترسی پیدا کنند اقدام به خرید وی پی ان می کنند.

سایت منو وی پی ان با سابقه بسیار بالایی که دارد و با توجه به اینکه سرور های بسیاری از کشورهای مختلف دارد می تواند بهترین انتخاب باشد.

http://bayanbox.ir/view/2025082463682576923/sv.jpg

خرید vpn از سایت منو وی پی ان

Vpn نوعی شبکه خصوصی مجازی است که با متصل شدن به ان اطلاعات را از سایت مورد نظر دریافت کرده و در دسترس کاربر قرار می دهد، در سرویس vpn  برای این که ارتباط کاربر با شبکه های مسدود شده مخفی باقی بماند از رمزنگار و احراز هویت استفاده می شود،

با توجه به پیشرفت فناوری و گسترده شدن ارتباطات در دنیا، اغلب سازمان ها و شرکت های برای این که بتوانند در سطح بین المللی فعالیت کنند و کالا ها و خدمات خود را به تمام مردم جهان معرفی کنند نیاز دارند که بر روی شبکه های اینترنت فعالیت کنند، از سوی دیگر اغلب این سازمان ها علاوه بر سطح شهر و یا کشوری که در ان فعالیت دارند دارای نمایندگی هایی در سایر کشور ها هستند که بایستی بتوانند با روشی سریع و ایمن اطلاعات مورد نیاز را در اختیار این نمایندگی ها قرار دهند.

این سازمان های برای این منظور از خطوط اختصاصی که بر روی شبکه گسترده و عمومی اینترنت قرار دارد استفاده می کنند که تفاوت این خطوط در سرعت آن ها بر حسب ثانیه است.

برخورداری از خطوط اختصاصی این امکان را در اختیار سازمان قرار می دهد که اطلاعات و داده های محرمانه خود را با سرعت و امنیت بالا رد و بدل کند به گونه ای برای دیگر سازمان ها امکان دسترسی به این اطلاعات وجود ندارد.

اما اکنون این سوال پیش می آید که برای برخورداری از این خطوط اختصاصی به چه طریقی باید اقدام کرد؟

Vpn یکی از بهترین خطوط و شبکه اختصاصی است که کاربران با خرید آن می توانند به راحتی و ایمنی بالا با شبکه و سایر کاربران سازمان ارتباط برقرار کنند و اطلاعات و داده ها را رد و بدل نمایند.

از این شبکه های اینترنتی به صورت گسترده در تمامی ادارات و سازمان های مختلف در سراسر دنیا استفاده می شود.

http://bayanbox.ir/view/5268626901919026940/sv2.jpg

امنیت خرید VPN

با توجه به گسترده شدن اینترنت و فضای مجازی در هر زمینه و تجارتی که باشید نیاز است که از امنیت اطلاعات خود اطمینان کسب نمایید، که می توانید با خرید vpn امکان نفوذ و دسترسی به اطلاعات محرمانه شرکت و یا سازمان را توسط افراد دیگر به حداقل میزان ممکن برسانید. همچنین از طریق خرید vpn می توانید شبکه که بر روی آن فعالیت می کنید را اختصاصی کرده و از این طریق اطلاعات را در فضای امنی نگهداری کنید که برای این منظور می توان روش هایی از قبیل دیوار آتش- رمزنگاری- آی پی سک و... را مثال زد.

با خرید vpn از دو نوع کدگذاری برای امنیت اطلاعات شما می توان استفاده نمود که این دو روش به قرار ذیل است:

 1. کد گذاری به روش متقارن، که در این روش همزمان با اطلاعات رمز نیز ارسال می شود و رایانه گیرنده بعد از دریافت اطلاعات، کدها و رمزهای امنیتی را نیز ترجمه می نماید.
 2. در روش دوم از دو کلید استفاده می شود که یکی از ان ها برای رمز گذاری و دیگری برای بازخوانی می باشد که هر دوی آن ها  از فضای مجازی و بستر اینترنت به صورت خصوصی استفاده می کنند که برای این منظور می توان خرید vpn برای تلفن همراه و رایانه های شخصی را مثال زد.


قبل از این که برای خرید فیلترشکن اقدام کنید حتما در مورد ان تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید زیرا شما قرار است به کمک این سرویس دهنده اطلاعات و داده های محرمانه خود را رد و بدل کنید لذا باید از امنیت آن ها و عدم دسترسی سایر کاربران کاملا مطمئن باشید. سایت منو وی پی ان کار شما را از لحاظ امنیت و کیفیت راحت می کند.

ضمنا به هیچ عنوان استفاده از وی پی ان های رایگان را توصیه نمی کنیم زیرا این نوع VPN ها نه تنها از سرعت لازم برخوردار نیستند بلکه خطراتی را نیز به همراه دارند و می توانند به راحتی به برنامه های شخصی شما نفوذ پیدا کنند.

[ بازدید : 31 ]

[ يکشنبه 23 خرداد 1400 ] 14:20 ] [ سامان ]

[ ]

اجاره سند از سایت وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی به چه صورت است؟

کاربران گرامی امروز قصد داریم موضوع اجاره سند از سایت وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی را مورد بررسی قرار دهیم، پس با ما همراه ابشید.

قبل از بررسی هر موضوعی و این که اجاره ی سند با چه اهدافی صورت می گیرد و چه مشکلاتی را حل می کند، بهتر است به شرح چگونگی اجاره سند بپردازیم.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/1.jpg

اجاره سند چیست؟

شاید شما هم تا کنون با سوال اجاره ی سند چیست رو به رو شده باشید.پس برای پاسخ دهی کامل به این سوال تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

سند اجاره ای نوع خاصی از سند نیست و همان سند هایی است که افراد برای هر یک از ملک های خود  دارد. در بسیاری از موارد دیده می شود که فرد متهم با تشخیص و بازرسی های پرونده توسط بازپرس، با قید وثیقه آزاد می شود. خب تصور کنید که   فرد متهم سندی را که بازپرس با ارزش معینی مشخص کرده است را ندارد که به دادگاه ارائه داده و آزادی خود را بگیرد.

خب در چنین شرایطی اجراه سند با همان ارزش مخشص شده از یک مرکز و یا حوزه معتبر می تواند به مقدارقابل توجهی از مشکل متهم را حل کند.این تنها یکی از کاربردهای اجاره ی سند بود. اجاره سند برای وام،  اجاره سند برای آزادی متهم و ... همگی  می توانند در زیر مجموعه ی اجاره ی سندها قرار گرفته شوند.

اجاره ی سند می تواند برای هر یک از موارد گفته شده در قسمت زیر مورد استفاده قرار  گرفته شود.

 • اجاره ی سند برای آزاد کردن زندانی و یا متهم
 • اجاره ی سند برای گرفتن مرخصی زندانی
 • سند برای استفاده های گمرکی
 • سند مورد نیاز جهت انجام کارهای مربوط به ممنوع الخروجی
 • و...

سایت وثیقه فوری vasighefori.com به شما این امکان را می دهد که در سریعترین زمان ممکن وثیقه یا سند مورد نیاز خود را تهیه کنید.

در تمامی موارد نام برده شده  به اجاره ی سند نیاز است. و اگر افراد سند مورد نظر با ارزش مشخص را در دسترس نداشته باشند می توانند با استفاده از روش اجاره سند مشکل خودرا برطرف نمایند.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/2.jpg

تنظیم قرار داد برای اجاره سند چگونه انجام می شود؟

در سایت وثیقه ملکی vasighemelki.com کارشناسان خبره می توانند شما را در تهیه سند و وثیقه راهنمایی کنند.

تنظیم قرار داد برای اجاره ی سند نیز مانند هر قرارداد دیگری باید بین دو طرف ( طرفین قرارداد) توافق صورت بگیرد و تمام نکات موجود در توافق به صورت کتبی قید شده و به امضاء برسد.

شاید شما با بررسی یک نمونه قرارداد اجاره سند به طور کامل با این نوع قرار داد آشنا شوید، اما یک نکته بسیار مهم در این زمینه وجود دارد که هر نوعی شرطی که دراین قرار داد وجود دارد باید  مکتوب شود.

توجه داشته باشید  که در صورت ایجاد اشتباهات  و...  شرکت اجاره دهنده ی سند با مشکل رو به رو خواهد شد پس بهتر است تمام قرار دادهای بسته شده در این زمینه با دقت تمام تنظیم شود تا علاوه بر حفظ امتیازهای شرکت اجاره دهنده و ادامه ی فعالیت خود در این زمینه، دارایی فرد نیازمند وثیقه نیز به خطر نیفتاده و حفظ شود.

برای جلوگیری از هرگونه اشتباهی، در قرار دادها افراد کارشناس و متخصص اقدام به  تنظیم دقیق و بدون مشکل قرار داد اجاره سند خواهند کرد تا   طرفین قرارداد با هیچگونه ضرری رو به رو نشوند.افراد سودجوی بسیاری هستند که با استفاده از روش های مختلف  دور زدن قوانین اجاره سند اقدام به کلاه برداری  می کنند. در این قسمت از مقاله شما را با مهم ترین و رایج ترین قرارداد ها آشنا خواهیم کرد.

 • قراردادهایی که به صورت پیمانکاری بسته می شوند.
 • قراردادهایی که جهت مشکارکت در ساخت و ساز بین طرفیت بسته می شود.
 • قرارداد های مشارکت های مدنی
 • قرارداد های وثیقه ای که در قسمت های قبل نیز مثال زده شد.
 • انواع قراردادهایی که تحت عنوان مبایعه نامه و یا اجاره نامه شناخته می شوند.

شرایط اجاره سند  برای آزادی متهم چیست؟

هنگامی که بازپرس یک پرونده پس ازبررسی پرونده به این نتیجه می رسد که امکان آزای متهم با قراردهی وثیقه وجود دارد، متهم می تواند با ارائه ی وثیقه  ای با ارزش مشخص شده از زندان آزاد شود. در صورتی که فرد متهم، سندی با ارزش مشخص شده را  در دسترس نداشته باشد می تواند اقدام به اجاره ی سند مورد نیاز خود کند.

یک سوال رایج که دراین ارتباط برای افراد به وجود می آید این است که قیمت اجاره سند چه مقدار است؟

خب  در پاسخ به  سوال هزینه اجاره سند باید گفت که عوالی زایادی در هزینه ی اجاره سند مورد نظر تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال ارزش وثیقه ای که دادگاه برای آزادی متهم مشخص می کند می تواند در هزینه های موجود تاثیر بسزای داشته باشد.

https://vasighemelki.com/wp-content/uploads/2020/12/452.jpg

 چه تفاوت های بین سند های رسمی و سند های عادی وجود دارد؟

با توجه به این که تفاوت های بسیاری بین سند رسمی و عادی وجود دارد و این که موضوع مقاله نیز اجاره ی سند می باشد و ممکن است این سوال برای افراد بسیاری به وجود آمده باشد، بهتر است تفاوت های بین این دو سند را به صورت کامل شرح دهیم.

به طور کلی تمامی اسنادی که در ایران وجود دارند با توجه به قوانین موجود به دو دسته ی کلی بهشرح زیر تقسیم می شوند.

 1. سند های رسمی

سندهای رسمی دارای سه ویژگی مهم شرح داده شده در قسمت پایین هستند.

 • اسناد رسمی در اداره ی ثبت احوال به ثبت رسیده شده اند.
 • اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی نیز ثبت شده اند.
 • سند اسناد رسمی تحت نظر ماموران رسمی انجام شده و تمامی مراحل آن طبق قوانین و مقرارات اسلامی پیش می رود.
 1. سندهای عادی

تمامی اسناد که از قوانین شرح داده شده در قسمت قبل  پیروی نکند را سند عادی می نامند.

 

انواع مختلف سند اجاره ای کدام اند؟

انواع سند اجاره ای کدام اند؟ این سوال بسیاری از افراد در ارتباط با نوع های مختلف سند های اجاره ای است و ما در این قسمت به صورت مختصر به انواع مختلف این سند ها اشاره خواهیم کرد.

سند های قطعی

مهم ترین ویژگی  سند های قطعی، مالکیت سند است، یعنی انواع سندهای قطعی همانند سند مکان های مختلف تجاری، مسکونی و ... به صورت رسمی به نام یک فرد می باشد و  سند مورد اشاره  در دفاتر رسمی اسناد و ... به ثبت رسیده شده است.

سند های قول نامه ای ( مبایعه ای)

به سند هایی که شرایط سند های قطعی را ندارند و  هنوز به صورت رسمی در دفاتر رسمی اسناد و... به ثبت رسیده نشده اند، سند های قول نامه ای گفته می شود.

سند های رهنی

یکی از انواع سند ها است و از گذشته های دور تا به حال در ازای دادن مال باارزشی همانند جواهرات و ... دریافت شده است. به به این نوع سند، سند های رهنی گفته می شود.

در انتها پیشنهاد می کنیم برای تهیه مدارک مورد نیاز خود به سایت های معتبر وثیقه فوری و سایت وثیقه ملکی مراجعه بفرمایید.

[ بازدید : 33 ]

[ يکشنبه 23 خرداد 1400 ] 13:13 ] [ سامان ]

[ ]

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

پرداخت در محل دانا حمل

معرفی سرویس پرداخت در محل دانا حمل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان خرید مشتری بدون ثبت سفارش وجود دارد، افراد می‌ توانند هزینه کالای مورد نظر خود را به صورت پرداخت در محل با استفاده از درگاه های واسطه، سیستم های اعتباری، سایت های معتبر، درگاه های بانکی و … پرداخت کنند.

در فروشگاه های اینترنتی مهمترین مرحله خرید پرداخت صورتحساب توسط خریدار است، یکی از مهمترین روش هایی که اعتماد مشتریان جلب می کند، ارائه روش های مختلف برای پرداخت است. مشتریان اگر بتوانند در زمان تحویل کالا هزینه آن را پرداخت کنند، مطمئناً به آن سایت یا شرکت اعتماد خواهند کرد.شرکت دانا حمل با ارائه خدمت پرداخت درب منزل این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده است که با خیالی اسوده کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. ما در این مطلب می خواهیم درباره سرویس پرداخت در محل نکاتی را عنوان کنیم، به شما پیشنهاد می ‌کنیم که تا پایان با ما همراه باشید.

 

پرداخت بعد از تحویل کالا

روش های پرداخت توسط مشتری شامل پرداخت نقدی، پرداخت اقساطی، پرداخت درب منزل و پرداخت اعتباری می شود؛ هر کدام از این موارد ابزار خاص خود را می طلبد. برای مثال افرادی که پرداخت نقدی را انتخاب می کنند باید توسط درگاه های بانکی و یا واسطه هزینه کالا را بپردازند. یکی از سرویس‌های قابل اعتماد برای مشتری و فروشنده سرویس پرداخت در محل مشتری است؛ پرداخت در محل به معنای خریداری کالا از یک سایت است که مشتری باید بعد از دریافت کالا مبلغ را به پیک و یا نماینده فروشنده تحویل دهد.

 

ویژگی های سرویس پرداخت در محل چیست؟

انتخاب هر نوع از پرداخت ویژگی های خاص خود را دارد، ویژگی پرداخت درب منزل باعث بالا بردن اعتماد مشتریان و همین طور بالا رفتن بازده  فروشگاه ها می شود. در این روش واریز نقدی تنها در زمان دریافت کالا در محل امکان پذیر است. در روش پرداخت درب منزل هیچ گونه پیش پرداخت آنلاین و یا حواله بانکی نیاز نیست،اصطلاحاً به این کار جمع ‌آوری هنگام تحویل می گویند. معاملاتی اینترنتی با استفاده از وجه نقد و یا سایر اشکال بدون وجه امکان پذیر از جمله استفاده از کارت های اعتباری امکان پذیر است، بنابراین نیازی نیست که حتماً پول به صورت نقدی و فیزیکی پرداخت شود. افراد می ‌توانند با فروشگاه هایی که ویژگی پرداخت در محل را برای فروش کالاهای خود اعمال نکرده‌ اند تماس بگیرند و انتظارات خود را بیان کنند.

ویژگی‌های مثبت پرداخت درب منزل

 1. فروشگاه هایی که از روش پرداخت درب منزل برای فروش کالاهای خود به صورت اینترنتی استفاده می کنند، معمولاً با افزایش اعتماد مشتری رو به رو می شوند. یکی از سیاست‌های فروشگاه های اینترنتی همین موضوع است، زیرا مشتری با دیدن و لمس کالا می تواند مبلغ را با اعتماد پرداخت کند. یکی از اصول مارکتینگ همین قضیه است که باعث جلب رضایت و اعتماد مشتری نسبت به فروشگاه می شود.
 2. کالاهایی که به تایید مشتری نیازمند هستند برای دریافت هزینه باید از روش پرداخت در محل استفاده کنند. فروشگاه های اینترنتی معتبر موظف هستند که از روش پرداخت درب منزل را برای مشتریان فعال کنند، برای مثال کالاهایی مانند لباس، کیف، کفش و … که نیازمند دیدن جنس و تایید مشتری هستند بهتر است که به صورت پرداخت در محل هزینه ان ها دریافت شود که فرد بعد از دیدن شکل ظاهری و تایید سایز برای پرداخت مبلغ اقدام کند.
 3. موارد سودمندی بسیاری در روش پرداخت درب منزل وجود دارد، یکی دیگر از موارد سودمند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هستند. برای مثال نیروی انسانی بیشتری برای انجام فروشگاه های اینترنتی مورد نیاز هستند این موضوع باعث اشتغال زایی در جامعه می‌شود. دانا حمل به افرادی که قصد خرید انلاین دارند اما نمیخواهند وجه را انلاین پرداخت کنن این امکان را می دهد که بعد از دریافت کالا و در محل گیرنده پرداخت صورت بگیرد.

 

ویژگی های منفی پرداخت در محل

 1. روش پرداخت درب منزل یا محل کار باعث از بین رفتن و دوری از روح فروش آنلاین می شود؛ این موضوع بدان معناست که جامعه روز به روز به سوی فروش آنلاین پیش می رود. معمولاً افرادی که چند خرید آنلاین موفق را تجربه می کنند، ترجیح می دهند که تمام کارهای فروش، دریافت و خرید مایحتاج زندگی را به صورت آنلاین انجام دهند. فروشگاه های بزرگی همچون آمازون پروسه تحویل کالا را امروزه توسط ربات ها طراحی کرده است، به این صورت که برای تحویل دادن کالا به مقصد دیگر نیازی به نیروهای انسانی نیست.
 2. نکته منفی دیگر در سیستم پرداخت در محل این است که برای بعضی از اجناس و کالاها نمی ‌توان از گزینه پرداخت در محل استفاده کرد. این ویژگی درباره کالاهایی که تاریخ انقضا دارند ایا اجناس خوراکی هستند صادق است؛ برای مثال افرادی که میوه و خوراکی سفارش می دهند نمی ‌توانند از خدمات پرداخت در محل بهره بگیرند، زیرا در صورت عدم خرید و عدم پرداخت پول به کالا خسارت وارد می شود و به هر دلیلی بازگشت کالا باعث خرابی آن می شود.
 3. یکی دیگر از نکات منفی خدمات پرداخت در محل مشتری این است که فردی که مامور تحویل کالا است و مبلغ را دریافت می کند، باید فردی قابل اعتماد باشد. اهمیت این موضوع در خدمات پرداخت در محل زمانی اشکار می شود که فروش در خارج از شهر و شهرستان باشد، بنابراین فروشگاه های اینترنتی حتماً باید از افراد معتمد برای کار کردن در این سیستم استفاده کنند.

سیستم پرداخت در محل مشتری

امروزه با توجه به شلوغی بازارها، خطر ابتلا به کرونا، آلودگی هوا، اتلاف وقت و انرژی، بسیاری از افراد به خرید اینترنتی روی آورده اند. کاربران فضای مجازی به سایت های فروشگاهی مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را از آن جا خریداری می ‌کنند، اما در قبال این اعتماد می خواهند که به فروشگاه ها خدمات پرداخت در محل را برای آن ها فعال کنند؛

شرکت دانا حمل ارایه دهنده سرویس ویژه فروشگاه های اینترنتی با نام حمل و نقد (cod) می باشد تفاوت سرویس COD دانا حمل با رقبای خود این است که فروشندگان کالا پس از عقد قرارداد با دانا حمل و ثبت شماره حسابشان در سامانه های پرداخت دانا حمل، مبالغ وصول شده کالاهای خود را آنلاین و مطابق با قوانین شاپرک در حساب های خود دریافت می کنند. و عملا مانند زمانی است که فروشنده دستگاه کارت خوان خود را به محل خریدار ارسال کرده.

در سال های اخیر یکی از اصلی ترین تقاضای مشتریان سرویس  پرداخت در محل فروشگاه های اینترنتی است، زیرا یک پل ارتباطی و اعتمادی بین مشتری و فروشنده را شکل می دهد. کاربری که به روند فروش جنس کالا و همین طور اعتماد به سایت فروشگاهی، خرید خود را انجام می دهد، اگر تجربه خوبی از این خرید به دست آورد مطمئناً باز هم اقدام به خرید اینترنتی می کنند و دیگران را نیز تشویق خواهد کرد که از آن فروشگاه اینترنتی مطمئن خرید کنند.

این موضوع باعث بالا رفتن بازدهی فروشگاه میشود نکته دیگر که فروشگاه ها باید به  آن توجه خاصی داشته باشند این است که اطلاعات مشتریان باید محرمانه باشد امروزه با وجود کلاهبرداری ها و سواستفاده های شخصی از اطلاعات افراد فروشگاه ها باید دقت بیشتری داشته باشند و امانت داره اطلاعات مهم مشتریان خود بوده تا بتوانند رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورند و  در بین مردم محبوبیت بیشتری کسب کنند.

[ بازدید : 33 ]

[ شنبه 18 ارديبهشت 1400 ] 16:44 ] [ سامان ]

[ ]

نکات مهم قبل از گرفتن جشن تولد برای دختر بچه‌ها

گرفتن جشن تولد برای دختر بچه‌ها یکی از قشنگترین و لذت بخش‌ترین کارهایی است که پدر و مادرها می‌توانند برای فرزندانشان انجام دهند. اگر دوست دارید یک تولد تمام و کمال برای دخترتان بگیرید؛ این مقاله آموزش‌های لازم را به شما خواهد داد و برای برگزاری یک تولد به یاد ماندنی آماده‌تان خواهد کرد.

برچسب ها: جشن تولد ,

[ بازدید : 37 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 ] 15:33 ] [ سامان ]

[ ]

اهمیت بالای رژیم غذایی برای کودکان

اهمیت رژیم غذایی کودکان

خوردن بیش از حد چربی و شیرینی در دوران کودکی می‌تواند فرد را در طول عمر با مشکل مواجه کند. حتی اگر فرد در ادامه‌ی زندگی بتواند رژیم غذایی سالم استفاده کند نیز اثرات رژیم غذایی دوران کودکی از بین نخواهد رفت.
در این مطالعه که در دانشگاه ریورساید کالیفرنیا انجام شده است، برای اولین بار کاهش محسوس گوناگونی باکتری‌های روده در موش‌های بالغ به خاطر رژیم غذایی ناسالم در جوانی مشاهده شده است.
«تئودور گارلند» به‌عنوان همکار این مطالعه، می‌گوید: «ما موش‌ها را مورد مطالعه قرار دادیم، ولی مشاهداتی که در آن‌ها داشتیم معادل کودکانی است که رژیم غذایی پُرچرب و پُرشکر دارند. باکتری‌های موجود در دستگاه گوارش این کودکان تا ۶ سال بعد هنوز تحت تاثیر رژیم غذایی دوران کودکی خواهد بود.» نتایج این مطالعه در مجله‌ی Journal of Experimental Biology منتشر شده است.
میکروبیوم واژه‌ای است که به همه‌ی باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌های موجود در روده‌ی انسان‌ها و حیوانات اطلاق می‌شود. اکثر این میکرواُرگانیسم‌ها مفید هستند، سیستم ایمنی بدن را تحریک می‌کنند، باعث هضم غذا می‌شوند و به سنتز ویتامین‌ها درون بدن کمک می‌کنند.
در یک بدن سالم بین اُرگانیسم‌های مفید و غیرمفید تعادل وجود دارد. اگر این تعادل در اثر مصرف آنتی‌ بیوتیک، بیماری و رژیم غذایی ناسالم از بین برود، احتمال بیمار شدن فرد بیشتر می‌شود. در این مطالعه گارلند و همکارانش اثر رژیم غذایی بر این اُرگانیسم‌ها را بررسی کرده‌اند.
محققین برای این مطالعه موش‌ها را به ۴ دسته تقسیم کرده‌اند؛ موش‌هایی که غذای استاندارد و سالم مصرف می‌کردند، موش‌هایی که رژیم غذای غربی داشته‌اند، موش‌هایی که دسترسی که چرخ دوندگی داشته‌اند و موش‌هایی که دسترسی به بازی‌های ورزشی نداشته‌اند.
پس از سه هفته، رژیم غذایی همه‌ی موش‌ها به حالت عادی برگشت و ورزش نیز از برنامه‌ی آن‌ها حذف شد. پس از ۱۴ هفته محققین اُرگانیسم‌های موجود در دستگاه گوارش موش‌ها را بررسی کردند. آن‌ها دریافتند که برخی از باکتری‌های روده‌ای موش‌هایی که رژیم غذایی غربی داشته‌اند به شدت کاهش داشته است. برخی از این باکتری‌ها در سوخت و ساز کربوهیدرات‌ها نقش دارند.
آنالیزهای انجام شده نشان داده است که ورزش نیز بر روی باکتری‌ها موثر است. در واقع برخی از باکتری‌ها مانند «موریباکولوم» در موش‌هایی که رژیم غذایی سالم داشته‌اند و دسترسی به اسباب ورزشی داشته‌اند بیشتر از موش‌هایی بوده که غای ناسالم خورده‌اند و ورزش نیز نکرده‌اند.
به طور کل محققین دریافته‌اند که رژیم غذایی ناسالم بیش از ورزش نکردن تاثیرات طولانی مدت بر روی میکروبیوم بدن دارد.

برچسب ها: رژیم غذایی کودک ,

[ بازدید : 39 ]

[ دوشنبه 13 ارديبهشت 1400 ] 15:26 ] [ سامان ]

[ ]

چگونه مردان را غافلگیر کنیم؟

دوست دارید شوهرتان را غافلگیر کنید؟ ما در این مقاله چند راه برای سورپرایز کردن شوهر عزیزتان را به شما می گوییم تا بتوانید بهترین هدیه برای مرد را پیدا کنید.

 

1. یک موزیک ویدیو برای او بسازید. حتی اگر استخوان مفصلی در بدن خود ندارید (دست در اینجا بالا رفته است) ، می توانید این کار را انجام دهید!

 

سایت های رایگان مانند Animoto.com و Slide تمام ابزارهای مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که وقت بگذارید و برخی از عکسهای مورد علاقه او را جمع کنید و موسیقی مناسب را انتخاب کنید.

 

2. به او یک هدیه "فقط به خاطر" بدهید. نگران نباشید ، مجبور نیستید پول زیادی صرف کنید تا بتوانید هدیه ای خلاقانه که دوست دارد را بدست آورید. ما در حال حاضر 35 هدیه ارزان ، سرگرم کننده و منحصر به فرد برای شما ارائه داده ایم.

 

3. پادشاه برای یک روز. یک روز کامل را به پیش بینی خواسته های او سپری کنید. این ذهن او را به باد خواهد داد! صبحانه مورد علاقه او چیست؟ دوست دارد وقتی به خانه می آید چه چیزهایی را ببیند؟ اگر او روز عالی خود را برای شما بنویسد ، چه چیزی در آن لیست وجود دارد؟ به آن فکر کنید و سپس تا آنجا که ممکن است کارهای بیشتری را در آن لیست انجام دهید.

 

4. آهنگی را از رادیو به او اختصاص دهید. پیرمردی اما خوب که هرگز انتظارش را نداشت! این برنامه به برخی از برنامه ریزی ها (و احتمالاً یک ساعت تماس مکرر با ایستگاه رادیویی محلی شما) احتیاج دارد ، اما فکر کنید که وقتی نام او را از روی موج شنیدن می شنوید ، چقدر او را سرخ می کنید. هنگامی که تقدیم شما می شود ، مطمئن شوید که او به رادیو گوش می دهد.

5. هدیه ای برایش بخرید. بهترین هدیه برای مرد ها را در این مقاله بخوانید.


6. یک تعهد را با یک تاریخ عوض کنید. من این یکی را دوست دارم! از او بخواهید یک کار پیش پا افتاده مانند برداشتن شیر از فروشگاه را انجام دهد. سپس او را در فروشگاه با بلیط فیلمی که می خواست ببیند (یا بلیط برای هر چیزی) غافلگیر کنید و او را برای یک شب قرار ملاقات ویژه که هرگز ندیده دور کنید.

 

7. حدس بزن چه کسی به شام ​​می آید. یک مهمانی شام برپا کنید و از افراد مورد علاقه اش دعوت کنید تا بیایند او را با شما جشن بگیرند - بدون دلیل خاصی. این می تواند داماد ، نزدیکترین دوستان ، همکاران وی یا هرکسی باشد که از شام خوردن با او لذت می برد و به اندازه کافی او را دوست دارد تا بتواند او را جشن بگیرد (حتی وقتی تولد او نیست).

 

8. لیست قدردانی شوهر خود را به یادگاری تبدیل کنید. شما همه چیزهایی را که در مورد سرگرمی خود دوست دارید یادداشت کرده اید ، درست است؟ عالی! حالا ، آن لیست را بردارید و آن را به یک هدیه زیبا برای او تبدیل کنید. اگر مثل من هستید و "اشکال خلاقانه" شما را اذیت نکرده است ، فقط عبارت Google را چاپ می کنید: Free Printable و گزینه های DIY زیادی خواهید داشت.

 

9. اشیای محبوب و فرسوده او را تعمیر کنید. من باید این یکی را انجام دهم! شوهر من یک ژاکت ارتش سبز دارد که 30 ساله است. من مدام تهدید می کنم که آن را دور بریزم اما به دلایلی آن چیز شنیع در لیست چیزهایی است که باید نگهداری شود. بنابراین اگر سرگرمی شما چیزی شبیه به آن دارد ، این ایده ممکن است فریب کاری (برای سلامت عقل و خوشبختی شما) باشد.

 

11. او را بلند کرده و به او کمک کنید تا اصلاح کند. با احتیاط با آن تیغ! اما این می تواند سرگرم کننده باشد. و اگر او اصلاح تراشیدن را دوست دارد ، حتی بهتر. همانطور که نزدیک می شوید تا مطمئن شوید که لقب او را نخواهید گرفت ، تمام کاری که او قادر خواهد بود انجام دهد این است که به چشمان شما خیره شود ، به بینی خود نگاه کنید ، به لب های خود هوس کنید. موفق باشید که او را وادار کند بعد از اتمام کار به شما اجازه دهد از دستشویی خارج شوید!

 

12. شام زیر ماه کامل. آیا می دانید سایتهایی وجود دارند که به شما می گویند ماه کامل کامل بعدی چه زمانی برگزار می شود؟ یک تاریخ را انتخاب کنید و سپس شام را برای دو نفر در خارج از مهتاب زیبا تنظیم کنید.

 

13. سرگرمی خود را در یک ماجراجویی گذرنامه دنبال کنید. این یکی ، ما معمولاً با دوستان انجام می دهیم ، اما شما می توانید آن را متناسب با خود و سرگرمی خود تنظیم کنید. گذرنامه ایجاد کنید. کشورهایی که به آنها سفر خواهید کرد را انتخاب کنید. بیشتر از همه ، لذت ببرید!

 

14. برنامه ای برای یک تفریح ​​غافلگیرکننده. نیازی به شکستن بانک نیست. برای معاملات محلی از سایتهایی مانند Living Social یا Groupon ثبت نام کنید و "مسافرت" را به عنوان مورد علاقه خود وارد کنید. هر زمان که معامله سفر انجام شود ، یک ایمیل دریافت خواهید کرد. ممکن است مجبور باشید 100 مورد از آن ایمیل ها را قبل از آمدن ایمیل درست حذف کنید اما به آن زمان دهید و معامله ای را خواهید یافت که نمی توانید رد کنید.

 

15. یکی از این 74 چیز ساده را برای زیبایی روز او امتحان کنید. بعد از یک روز یا هفته سخت ، چیزی که سرگرمی شما به آن نیاز داشته باشد بیش از کمی آفتاب نیست.

 

16. عاشق سرگرمی خود شوید. خوب ، شاید برای همیشه عاشق نشوید ... یک روز خوب است. آیا کاری وجود دارد که او دوست داشته باشد انجام دهد و شما برای هر بار ذکر آن از "گذرگاه هال" خود استفاده کنید؟ این بار ، فقط با آن برو! یک روز به سرگرمی خود بپردازید و به چیزی که دوست دارد علاقه نشان دهید. چه کسی می داند ، شما ممکن است دقیقاً بفهمید که چرا او این همه را دوست دارد.

17. با ناهار در محل کارش او را غافلگیر کنید. زمان ناهار خود را با سرگرمی خود همگام کنید و ناهار مورد علاقه خود را (یا انتخاب کنید) به دفتر خود منتقل کنید. اگر نمی توانید برای لذت بردن از این کار با او بمانید ، آن را با یک یادداشت شیرین بگذارید که از گوش به گوش او لبخند می زند.

 

18. ادویه را ادویه کنید. در اتاق خواب و خارج از آن ، در اینجا 5 روش عالی برای چاشنی ازدواج شما آورده شده است

برچسب ها: هدیه برای مرد ,

[ بازدید : 50 ]

[ شنبه 14 فروردين 1400 ] 18:02 ] [ سامان ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]